Site Version Host (2.0.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах
