Site Version Host (2.0.1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Core
my: အူကြောင်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်
