Site Version Host (2.0.1) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Version
no: Versjon

en: Edit
no: Rediger

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Core
no: Kjerne

en: View
no: Vis

en: Site
no: Nettsted

en: Last update
no: Siste oppdatering

en: @type: deleted %title.
no: @type: %title slettet.
