Site Version Host (2.0.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.
