Site Version Host (2.0.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: Edit Site
ug: تور بەتنى تەھرىرلەش
