Site Version Host (2.0.1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Version
vi: Phiên bản

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Core
vi: Nhân

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Last update
vi: Lập cập nhật cuối

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: Build
vi: Xây dựng
