Site Version Host (2.0.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Last update
af: Laste opdatering
