Site Version Host (2.0.2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Core
az: Nüvə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Site
az: Sayt

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.
