Site Version Host (2.0.2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Core
ca: Nucli

en: View
ca: Mostra

en: Site
ca: Lloc

en: Last update
ca: Última actualització

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Build
ca: Construir

en: Admin
ca: Administrador
