Site Version Host (2.0.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Core
cs: Jádro

en: View
cs: Zobrazit

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Admin
cs: Administrátor
