Site Version Host (2.0.2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
