Site Version Host (2.0.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Core
fi: Ydin

en: View
fi: Näytä

en: Site
fi: Sivusto

en: Last update
fi: Viimeksi päivitetty

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Build
fi: Rakenna

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
