Site Version Host (2.0.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Core
he: ליבה

en: View
he: צפיה

en: Site
he: אתר

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Admin
he: מנהל
