Site Version Host (2.0.2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Version
ja: バージョン

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Core
ja: コア

en: View
ja: ビュー

en: Site
ja: サイト

en: Last update
ja: 前回の更新

en: Extra
ja: 拡張

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Build
ja: 構築

en: Admin
ja: 管理者

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
