Site Version Host (2.0.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Core
km: សំខាន់

en: View
km: មើល

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។
