Site Version Host (2.0.2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Core
lt: Branduolys

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Site
lt: Svetainė

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Build
lt: Kurti

en: Admin
lt: Adminas
