Site Version Host (2.0.2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Last update
nn: Siste oppdatering
