Site Version Host (2.0.2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Core
pl: Rdzeń

en: View
pl: Widok

en: Site
pl: Witryna

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Extra
pl: Dodatkowy

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Site Content
pl: Zawartość strony

en: The description.
pl: Opis.

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd
