Site Version Host (2.0.2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Version
uk: Версія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Core
uk: Ядро

en: View
uk: Перегляд

en: Site
uk: Сайт

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Extra
uk: Додаткове

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Build
uk: Збірка

en: The description.
uk: Опис

en: Add Site
uk: Додати сайт

en: Edit Site
uk: Редагувати сайт

en: Admin
uk: Адмін

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.
