Site Version Host (2.0.2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Version
ur: ورژن

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Core
ur: کور

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Last update
ur: گزشتہ تجدید
