Site Version Host (2.0.3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Version
ar: النسخة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Core
ar: النواة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Site
ar: موقع

en: Last update
ar: آخر تحديث

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: UUID
ar: المعرف UUID
