Site Version Host (2.0.3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Core
el: Πυρήνας

en: View
el: Προβολή

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Last update
el: Τελευταία ενημέρωση

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Admin
el: Διαχειριστής
