Site Version Host (2.0.3) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Version
es: Versión

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Core
es: Núcleo

en: View
es: Ver

en: Site
es: Sitio

en: Last update
es: Última actualización

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: Build
es: Construir

en: The description.
es: La descripción.

en: Admin
es: Administrar

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: An error occurred during processing
es: Ocurrió un error durante el procesamiento

en: Commencing
es: Comenzando
