Site Version Host (2.0.3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Core
et: Tuum

en: View
et: Kuva

en: Site
et: Sait

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Admin
et: Administraator
