Site Version Host (2.0.3) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Language
hi: भाषा

en: Version
hi: संस्करण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Core
hi: कोर

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Site
hi: साइट

en: Last update
hi: आखरी बार सुधार

en: @type: deleted %title.
hi: @type: %title मिटाया गया

en: Admin
hi: प्रशासन

en: UUID
hi: युयुआइङी
