Site Version Host (2.0.3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Version
is: Útgáfa

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Core
is: Kjarni

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Last update
is: Síðast uppfært
