Site Version Host (2.0.3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Core
jv: Inti

en: View
jv: Tampilan

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.
