Site Version Host (2.0.3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Site
ka: საიტი

en: Last update
ka: ბოლო განახლება
