Site Version Host (2.0.3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Core
nl: Kern

en: View
nl: Weergeven

en: Site
nl: Website

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Build
nl: Samenstellen

en: Site Content
nl: Site-inhoud

en: Edit Site
nl: Site aanpassen

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.
