Site Version Host (2.0.3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Core
sl: Jedro

en: View
sl: Prikaži

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Admin
sl: Skrbnik
