Site Version Host (2.0.3) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
