Site Version Host (2.0.3) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Core
ta: கருவம்

en: View
ta: பார்

en: Site
ta: தளம்

en: Last update
ta: கடைசி மாற்றம்

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.
