Site Version Host (2.0.3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Version
te: సంచిక

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Last update
te: చివరి తాజాకరణ
