Site Version Host (2.0.3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.
