Site Version Host (2.0.3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Version
tr: Sürüm

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Core
tr: Çekirdek

en: View
tr: Görüntüle

en: Last update
tr: Son güncelleme

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: Admin
tr: Yönetim
