Siteimprove (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Token
hu: Vezérjel

en: simple
hu: egyszerű

en: About
hu: Leírás
