Siteimprove (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Token
pl: Wzorzec

en: About
pl: O stronie

en: Default domain
pl: Domyślna domena
