Siteimprove (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Token
he: אסימון

en: simple
he: פשוט

en: About
he: אודות

en: Default domain
he: תחום ברירת מחדל
