Siteimprove (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Statistics
cs: Statistiky

en: simple
cs: jednoduché

en: About
cs: Popis

en: Default domain
cs: Výchozí doména
