Siteimprove (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Statistics
da: Statistik

en: Token
da: Symbol

en: simple
da: simpel

en: About
da: Om

en: Default domain
da: Standarddomæne
