Siteimprove (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Statistics
et: Statistika

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: simple
et: lihtne

en: About
et: Programmist
