Siteimprove (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Statistics
ru: Статистика

en: Token
ru: Токен

en: About
ru: Информация

en: Default domain
ru: Основной домен
