Siteimprove (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Statistics
uk: Статистика

en: Token
uk: Замінник

en: About
uk: Про модуль

en: Default domain
uk: Базовий домен
