Siteimprove Accessibility (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Get help
bg: Помощ
