Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Terms and Conditions
de: Allgemeine Geschäftsbedingungen

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Issues
de: Newsletter-Ausgaben

en: Created
de: Erstellt

en: Node
de: Beitrag

en: N/A
de: n. v.

en: Rule ID
de: Regel-ID

en: Get help
de: Hilfe anfordern

en: Manage Permissions
de: Benutzerrechte verwalten

en: It works!
de: Es funktioniert

en: Accessibility Issues
de: Barrierefreiheitsprobleme
