Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Settings
fr: Paramètres

en: Terms and Conditions
fr: Conditions Générales d'Utilisation (CGU)

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Issues
fr: Publications

en: Created
fr: Créé

en: Node
fr: Nœud

en: Rule ID
fr: Identifiant (ID) de la règle

en: Get help
fr: Obtenir de l'aide

en: Accessibility Issues
fr: Problèmes d'accessibilité
