Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Settings
ja: 設定

en: Terms and Conditions
ja: 利用許諾

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Node
ja: ノード

en: Get help
ja: ヘルプを読む
