Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé
