Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: N/A
ku: نییە

en: Get help
ku: داوای یارمەتی بکە
