Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga
